K0NTAKT

 

Rudolf Stuhl
spoločník

Hr. Gerald Haller
spoločník, konateľ

Fr. Barbara Haller
spoločník, konateľ

Hr. Dipl. Ing. Sulejman Seferovic
vedúci prevádzky Florianistrasse 7

Hr. Thomas Höritzauer
vedúci prevádzky Hainburgerstrasse 15

Fr. Elisabeth Bichler
zákaznícky servis

Fr. Sabine Postl
fakturácia

Fr. Berta Glatzer
účtovníctvo - zákazníci

Hr. Kurt Müller
účtovníctvo - dodávatelia

Fr. Daniela Schubert
personalistika

Fr. Gerda Zwickelstorfer
oddelenie lízingu textílií

Hr. Thomas Höritzauer
vedúci oddelenia čistiarne

Fr. Birgit Ferkits
vedúci oddelenia armáda

Fr. Nagy Orhan
starostlivosť o privátnych zákazníkov

 

Tešíme sa na Váš telefonát

 

 

 




Tel: 0043 / 2162 / 626 45, Fax: 13

 

0043 / 2162 / 626 45 - 10
stuhl@textilpflege-stuhl.com

0043 / 664 / 132 54 16
gerald.haller@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 15
barbara.haller@textilpflege-stuhl.com

0043 699 / 170 967 60
sulejman.seferovic@textilpflege-stuhl.com

0043 699 / 150 232 84
thomas.hoeritzauer@textilpflege-stuhl.com

0043 664 / 920 83 94
elisabeth.bichler@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 20
sabine.postl@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 25
berta.glatzer@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 25
kurt.mueller@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 18
daniela.schubert@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 16
gerda.zwickelstorfer@textilpflege-stuhl.com

0043 / 2162 / 626 45 - 12

0043 / 2162 / 626 45 - 23
0043 / 699 / 196 977 34

0043 / 2162 / 626 45 - 15